Thursday, April 24, 2008

Esmaspäeval oli hooaja viimane mäng Birminghami reservi vastu. Mängisin veidi harjumatus keskpookaitses, kuid läks täitsa hästi, palli sain palju ja ka kaitsetööd jõudsin teha. Lõin 13ndal minutil meeldejääva värava, mis ka meile hooaja esimese 1-0 võidu tõi. Paraku vahetati mind juba esimese poolaja lõpus välja peapõrutuse tõttu, nimelt sain õhuvõitluses küünarnukiga vastu pead. Olin kutsutud ka U19 rivistusse tänasele mängule Taani vastu, kuid paraku vigastuse tõttu ei saanud osaleda, tänaks Jalgpalliliitu aktiivsuse ning minu reisi organiseerimise eest, vabandan, et ei saanud eelnimetatud vigastuse tõttu sõprusmängus osaleda, arstid tegid otsuse lausa viimastel tundidel enne lennu väljumist. Loodetavasti saan järgmisel nädalal juba treeningutel osaleda. Teisipäeval on ka Derby aasta noormängija auhinnaõhtu, olen 4 kandidaadi seas, mis näitab mõningat tunnustust minu selle aasta progressile.