Saturday, April 5, 2008

1-0

Võtsime täna võõrsil Liverpooli vastu väga rahuldustpakkuva 1-0 võidu. Meie värav sündis teise poolaja keskel penaltist. Oli väga rõõmustav võita meeskonda, mis kuulub Inglismaa absoluutsesse tippu nii põhimeeskonna kui ka noorte tasandil. Ise mängisin esimene poolaeg ründes ja teise paremas ääres. Olin aktiivne ning tegin mitmeid pealelööke, tehniliselt tundsin end kindlalt mõlema jalaga mängides. Füüsiliselt oli see mäng väga raske kuna nende äärekaitsjad tõusid pidevalt mööda ääri ning nendel pidi kannul püsima. Samuti pidi ka keskväljamehi aitama kuna nende keskpoolikud said liiga palju palli kohati. Oma panusega meeskonna võidu heaks olen väga rahul. Arvan, et meie edu võtmeks oli täna see, et kõik töötasid väga kõvasti kaitses ja ei andnud nende võtmemängijatele üldse aega palliga midagi korda saata.
Järgmine laupäev mängime hooaja viimases noortemängus Crewe Alexandraga.