Thursday, January 15, 2009

Eile toimus üks selle hooaja vähestest reservimängudest. Tegemist oli reservmeeskonna karikamänguga, olime 2 grupimängu juba pidanud ja edasipääsuks vajasime sellest mängust võitu. Mängisime ühe madalama liiga väljakul, et hoida esindusmeeskonna väljakut heas korras. Kohale oli tulnud ka üpris palju Derby fänne. Mängisime Mansfield Towni reservmeeskonnaga. Me panime välja tugeva meeskonna, mitmete kogenud proffidega, kelle hulgas olid ka mitmed koondise tasemel mängivad mehed. Esimene poolaeg ei läinud eriti hästi ja läksime vaheajale 2-1 kaotusseisus. Teisel poolajal näitasime palju paremat mängu ja kohe poolaja alguses läksime Steve Daviese väravatest 3-2 juhtima. Mind vahetati 55ndal minutil tema asemele ründesse. Alustasin kohe aktiivselt ja sain palju palli. Paraku aga skoorisid nemad, viigistades seisu kui mängida oli jäänud u 30 min. Avanesin palju vastaste kaitseliini taha, venitades nii nende kaitseliini ja hoides palli kuni meie poolkaitsjad rünnakusse järele sekkusid. Sain ka jalga lühikesi sööte, sidudes meie mängu ja tuues äärepoolkaitsjaid sellega rünnakusse kaasa. 73ndal minutil sain Austraalia koondislaselt Sterjovskilt madala tsenderduse mille kiirelt maha võtsin ja parema jalaga peale lõin, pall puutus kergelt kaitsjat ja maandus seejärel võrgus. Jätkasime ründamist ning olin meie rünnakutes alati aktiivne. Mängu lõpupoole sain Läti koondislaselt Pereplotkinsilt vasakust äärest madala söödu värava ette ning lõin vasaku jalaga pöördelt oma teise värava. Lõppseisuks jäigi 5-3.
Olen rahul, et sain uuele peatreenerile hea esmamulje jätta ning et minu väravad meie edasipääsu järgmisesse ringi tagasid. Loodan tulevastes reservimängudes sama head mängu näidata, et uus manager minuga arvestada võiks oma meeskonna koostamisel.

Põhimeeskond suutis näidata ManU vastu ka erakordselt head mängu, võites kodus 1-0. Ajutiseks manageriks oli meie akadeemia treener David Lowe, keda hindan väga kõrgelt. Nägin lähedalt selliseid maailmaklassi mängijaid, nagu Rooney, Ronaldo, Scholes, Nani etc,muidugi ka nende mängu ning peale mängu tunnelis sain ka Rooneyga mõne sõna vahetatud. Loodan et Old Traffordil suudab põhimeeskond samuti positiivse tulemuse välja võidelda.
Sel laupäeval mängime akadeemiameeskonnaga Sunderlandi vastu, võit viiks meid liidritest Newcastlest vaid 1 punkti kaugusele.

3 comments:

andre said...

henrik edu sulle, väga tubli oled!

ravar said...

Pea vastu ja sa jõuad kaugele. Hea on sinu tegemistele kaasa elada.
Jõudu.

aiFo said...

Henrik. Uudiseid! :)