Sunday, November 30, 2008

Tere. Vahepeal on olnud kolm mängu.
Võitsime Sheffield United’it 2:1 ning ise väravat ei löönud. Ma ei olnud üldse rahul oma panusega selles mängus, sest ei saanud piisavalt palli ega võimalusi. Kokkuvõttes aga on kõige tähtsam muidugi, et võitsime.
Seejärel oli meil mäng võõrsil Leedsi akadeemiaga. Kuna Leeds asub Derby lähedal, siis oli tegemist väga tähtsa mänguga meie jaoks, et näidata, kes ikkagi on selle piirkonna parim. Põhimeeskond oli hiljuti Leedsi võitnud, seega ei tohtinud ka meie halvemad olla. Mängu alguses jäime kohe 1:0 taha. Kohe järgmisel rünnakul sain aga tsenderdusest palli ning võtsin vasaku jalaga endale jooksu peale palli ette ning lõin paremaga tahanurka seisuks 1:1. Ning paari minuti pärast oli seis juba 2:1 meie kasuks. Pöörasin keskväljal oma kaitsja pealt maha ning andsin vaheltsöödu meie teisele ründajale, kes ühe puutega palli sisse lükkas. Pärast seda läks mäng väga füüsiliseks ning hakkasin madalamal mängima, et keskväljal abiks olla. Seis jäigi 2:1 ning see oli väga tähtis võit meie jaoks.
Eile oli mäng Barnsley vastu. Võitsime tervelt 5:0. Ise kahjuks väravat ei löönud. Võimalusi paar tükki oli. Sain keskväljalt mitmeid läbisööte ning ise triblasin ennast pidevalt löögipositsioonidele, kuid lihtsalt oli selline päev, kus pall ei lähe sisse. Lõin kaks korda posti ning kuskil 1-2 korda napilt mööda. Põhiline on muidugi, et meie meeskond võitis, kuid veidi pettunud olin selles, et ei suutnud oma võimalusi ära realiseerida, kuid kuna me suureskooriliselt võitsime ei olnud õnneks sellel nii suurt tähtsust. Mängupildilt oli mäng väga hea ning treener jäi nii minu individuaalse panuse kui ka meeskonnamänguga rahule .
Hetkel jagame Newcastle’ga oma alagrupis 29 punktiga esikohta. Newcastle’l on aga üks mäng ning Sunderland’il (28p) kaks mängu vähem peetud. Olen väga rahul meie meeskonna võitlusvaimuga ning loodan, et suudame jätkata võitmist ning head mängu. Järgmine mäng on FA Youth Cup’il tugeva Southamptoni akadeemia vastu. Kõike head!

No comments: