Thursday, March 27, 2008

Jõudsin esmaspäeval tagasi väikeselt puhkuselt Eestist , teisipäeval treenisin ja kolmapäeval oli juba reservimäng Tottenhamiga, mäng toimus Leyton Orienti väljakul. Meil mängis vaid 3 professionaali, samas kui nendel oli väga kogenenud meeskond väljas. Nimekamatest mängisid Rocha, Gilberto ning vähemtuntud kuid siiski põhimeeskonna tegijad Danny Rose, Henville, Mtandari. Esimesel poolaeg olime aga meie need, kellel olid paremad võimalused, minu lähilöögile sai Rocha jala vahele ning see läks napilt mööda ning ka teistel oli meil võimalusi, nemad mängisid eelkõige kontrarünnakute peale. Esimese poolaja lõpus sai aga meie kapten punase kaardi ning see muutis mängu täielikult. Terve teine poolaeg kaitsesime väga madala liiniga ning üritasime 0-0 seisu hoida. Paraku teenisid nad penalti u 70 minutil mille nad ka realiseerisid. Lõppseisuks jäigi 1-0 neile kuigi mängu lõpus olime ka meie ründes aktiivsed taas. Kokkuvõttes omandasin kindlasti väärtuslikke kogemusi, kuid kahju et vähemusse jäädes ei suutnud me vastu pidada.