Saturday, February 2, 2008

Eelmine laupäev ei suutnud me taas oma võimalusi realiseerida ning kaotasime Sheffield Wednesdayle 1-0. Statistiliselt olime neist mäekõrguselt üle kuid ei suutnud seda mängu siiski võita, eksisime ka penaltipunktilt paraku. Enda mäng oli täitsa hea, mängisinterve teise poolaja ning sain meeskonnakaaslastelt positiivset vastukaja. Trenn on see nädal programmilt veidi teistsugune olnud, agaääretult nauditav. Loodetavasti võtame homme Coventry vastu kohustuslikud punktid ära. Teisipäeval vigastas trennis mu meeskonnakaaslaneja hea sõber oma põlve ja täna saime tema skänni tulemused teada. Kahjuks peab Rob vähemalt 9 kuud palliplatsilt eemal olema ning peale seda perioodi ei ole ka 100%-lt kindel kas ta saab mängida. Sellised asjad panevad ikka mõtlema, et jalgpalluri karjäär on väga habras ja ühe sekundiga võib kõik kaotada. Loodan, et Rob oma vigastusest üle saab ning taas mängida saab järgmine hooaeg.

"edit" ainuke positiivne asi tänase mängu juures Coventryga oli see, et mängisin üle pika aja 90 minutit. Tulemus oli kohutav, kaotasime 3-0 ja ei oskagi seda millegiga põhjendada peale halva esituse. Peale jõule on meie vorm läinud järjest allamäge ja seda on juba treenigutel näha.
Loodan et suudame ennast kokku võtta sest viimased 3 mängu oleme kaotanud ja liigapositsioon järjest halveneb.